X X L Forum

Ky eshte forumi i Tiranes. Duke klikuar ne te nuk do te mbeteni kurre te zhgenjyer.
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 Filloni Biznesin Tuaj

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin


Posts : 25
Join date : 2009-09-06

PostSubject: Filloni Biznesin Tuaj   Sun Sep 06, 2009 4:12 pm

Dëshironi ose planifikoni të filloni biznesin tuaj dhe ju nevojitet përkrahje, si në lëmin e informacioneve, procedurave administrative dhe të profilizimit të idesë për themelimin e ndërmarrjes, ose tani keni filluar me biznesin tuaj, por keni nevojë të prezantoni biznesin e ndërmarrjes tuaj dhe shërbimet që ju i ofroni për klientet tuaj potencial ?


Disa keshilla nga ana jone:

Duhet te perqendroheni ne planifikimin e biznesit që dëshironi të ndërmirrni, që nga:

ideja fillestare;

përpilimin e planit të biznesit;

planit të investimeve;

planit financiar;

përzgjedhjen e formës adekuate të biznesit tuaj;

analizën e tregut;

përpilimin dhe shkresën e ofertave;

përpilimin e planit të Marketingut e njëkohësisht materialieve të marketingut ( Kartëvizita, Broshura etj)

Te gjeni nje përkrahje të fuqishme dhe profesionale
Back to top Go down
View user profile http://xxl-tirana.4umer.net
 
Filloni Biznesin Tuaj
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
X X L Forum :: Your first category :: Forumi i Tiranes :: Metodat per mbarevajtje te biznesit-
Jump to: