X X L Forum

Ky eshte forumi i Tiranes. Duke klikuar ne te nuk do te mbeteni kurre te zhgenjyer.
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 OFERTA PUNESIMI

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin


Posts : 25
Join date : 2009-09-06

PostSubject: OFERTA PUNESIMI   Sun Sep 06, 2009 4:05 pm

Ne kete FORUM mund te ofroni dhe te informoheni fare mire dhe falas mbi kerkesa punesimi dhe kerkesa te tjera te ndryshme ne lidhje me bizneset dhe nevojat tuaja, si dhe gjithshka qe ju intereson ne kete fushe.

Ne kete menyre mund te dergoni falas Njoftimet, Kerkesat dhe Ofertat tuaja ne cdo kohe.
Back to top Go down
View user profile http://xxl-tirana.4umer.net
 
OFERTA PUNESIMI
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
X X L Forum :: Your first category :: OFERTA PUNESIMI-
Jump to: